Östergötland

Välkommen till SSU Östergötland. Vi är ett av de starkaste ungdomsförbunden i Östergötland med cirka 500 medlemmar från alla kommuner. Hos oss är du varmt välkommen om du vill engagera dig för ett bättre Östergötland & Sverige.

Kontakta ombudsman Erica Nåhdin på 0702900278 eller på erica.nahdin@ssu.se vid frågor eller medarbete!

Kontakta oss

Linus Emmoth

Distriktsordförande 0735-65 14 54 linus.emmoth@ssu.se
Mer om mig

Erica Nåhdin

Distriktsombudsman 0702-90 02 78 erica.nahdin@ssu.se
Mer om mig

Fia Storkull

Distriktskassör 070-334 12 17 fiast644@student.liu.se
Mer om mig

Lisa Nåbo

Studieledare 0761083890 lisamarialucia@hotmail.com
Mer om mig

Frida Edvardsson

Facklig ledare 0703315759 Frida.edvardsson@fastighets.se
Mer om mig

Senad Mutic

Distriktsstyrelseledamot 0735337985 senad.mutic@socialdemokraterna.se
Mer om mig

Redoy Ullah

Distriktsstyrelseledamot 0708338696 redoy.ullah@gmail.com
Mer om mig

Nadina Besirevic

Distriktsstyrelseledamot 0767616027 nadina.b96@hotmail.com
Mer om mig

Miski Ibrahim

Distriktsstyrelseledamot 0739889795 miski_97@hotmail.com
Mer om mig

Shanga Aziz

Distriktsstyrelseledamot | Internationell ledare 0728590462 shangaaziz@live.se
Mer om mig

Hälsa på/skicka brev

Erica Nåhdin, ombudsman
Slottsgatan 154
60220 Norrköping

Besöksadress

Slottsgatan 154 Norrköping

Leveransadress

Slottsgatan 154

Ring oss

Tel

0702900278

Mobil

0702900278