Göteborgsområdet

Välkommen till SSU Göteborgsområdet!

Vi bildades när Norra Älvsborg och Bohuslän lades ned och startar nu ett nytt och spännande kapitel.
Vår exp. finns i Kungälv och vi har klubbar runt om Göteborg; Öckerö, Stenungsund, Tjörn, Kungälv, Lilla Edet, Alingsås, Ale, Lerum, Partille, Härryda och Mölndal.

Vill du starta en egen klubb eller gå med i en nära dig?
Kontakta oss gärna!

Psst…
Klicka på “Välkommen till Göteborgsområdet” för att komma till vår Facebooksida, och när du ändå är där kan du passa på att gilla oss också!

Kontakta oss

Isabella Andersson

Isabella Andersson

Distriktsordförande 0707129661 isabella.andersson@ssu.se
Mer om mig

Assar Wixe

Kassör 0735208969 assarw@me.com
Mer om mig
John Skoglund

John Skoglund

Kampanj ansvarig 0725161339 john.skoglund@ssu.se
Mer om mig

Johan Svensk

Vice ordförande / Studieledare 0761708498 johan.svensk91@gmail.com
Mer om mig

Aylin Fazelian

Internationell ledare 0739434750 aylin.fazelian@molndal.se
Mer om mig

Fabian Gustafsson

Kampanj ansvarig / Facklig ledare / Internationell ledare 0768481150 fazdamazda@gmail.com
Mer om mig
Hiba Abdulqader

Hiba Abdulqader

Studieledare / Facklig ledare 0769478988 hiba1993@live.se
Mer om mig

Tove Dahl

Ombudsman tove.dahl@ssu.se
Mer om mig

Hälsa på/skicka brev

Västra Strandgatan 2, Kungälv
442 30 Kungälv

Besöksadress

Västra Strandgatan 2

Ring oss

Internet

Facebooksida